INWESTYCJA W KADRY I – II

INWESTYCJA W KADRY I – II

Szkolenia i warsztaty dla małych i średnich przedsiębiorstw z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Dwusemestralne studia podyplomowe z zakresu ZZL, warsztaty dopasowane do potrzeb konkretnych firm.

„Inwestycja w kadry II” była kontynuacją projektu „Inwestycja w kadry”. Wyznaczone w nim cele były zbieżne z pierwszą edycją. Nowością tego projektu było przeprowadzenie studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi dla przedstawicieli sektora MMSP. Aby lepiej realizować cel projektu, program studiów został dopasowany do potrzeb sektora MMSP. Było to możliwe dzięki wykorzystaniu doświadczeń z realizacji projektu „Inwestycja w kadry”. Poza tą formą podnoszenia kwalifikacji prowadzone były także „szyte na miarę” indywidualne warsztaty i doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, planowania rozwoju kompetencji pracowników, zarządzania kompetencjami i innych dziedzin.

Rezultatem projektu jest podniesienie kompetencji kadr MMSP, a w konsekwencji wzrost konkurencyjności mikro-, małych i średnich firm.

ADRESACI

Oferta adresowana była do mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw (MMSP) z terenu całego kraju:
właścicieli firm, kadry zarządzającej wszystkich szczebli organizacji, pracowników odpowiedzialnych za sprawy kadrowe

Szczegóły projektu

Data: 05.2005 – 12.2007

Kategoria: Największe projekty

WWW
Back to Top

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress