„ZOSTAŃ MAŁOPOLSKIM PRZEDSIĘBIORCĄ I , II”

„ZOSTAŃ MAŁOPOLSKIM PRZEDSIĘBIORCĄ I , II”

11.2008 – 12.2012

Projekt realizowany przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego w Partnerstwie z 8 instytucjami od listopada 2008 roku. Oferta skierowana jest do mieszkańców województwa małopolskiego, którzy mają ciekawe pomysły na założenie własnej firmy, ale brakuje im kapitału i umiejętności niezbędnych dla prowadzenia biznesu.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, Priorytet 6 „Rynek pracy otwarty na wszystkich” Działanie 6.2 „Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia” O udział w projekcie w ramach trzech edycji naborów wniosków ubiegało się ponad 3600 kandydatów.
Wszystkie wnioski poddawane były szczegółowej ocenie merytoryczno-formalnej w odpowiedniej instytucji partnerskiej. Wybrano 405 osób, których pomysły zostały najlepiej ocenione przez zespół ekspertów MARR.
W pierwszym etapie odbywali oni szkolenia i korzystali z usług doradczych, które umożliwiły uzyskanie wiedzy i umiejętności potrzebnych do założenia i prowadzenia działalności gospodarczej.
W drugim etapie zainteresowani dotacją pisali biznesplany. Około 240 najlepszych projektów może liczyć na wsparcie w wysokości do 40 tys. zł (przy niewielkim wkładzie własnym – 15 proc otrzymanej dotacji).

Szczegóły projektu

Data: 11.2008 – 12.2012

Kategoria: Największe projekty

WWW
Back to Top

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress