+48605836439

REFERENCJE

Kompetentna. Konkretna i jednocześnie wrażliwa. Zdecydowana. Pani Tatiana daje możliwość znalezienia bezpiecznego portu w którym można na pusty statek załadować potrzebne do dalszego rejsu zapasy i przeczekać burzę.
Rozmowa z nią umożliwia sięgnięcie głębiej w swoje ja, gdzie czasem można znaleźć masę dobrej energii i jeszcze lepszych pomysłów.

Agnieszka Szafrańska

Właścicielka Dobry Dietetyk, Dobry Dietetyk

Mogę powiedzieć, że współpraca z Tatiana Galińska była i jest dobrą inwestycją. Praca z Tatianą pozwoliła mi spojrzeć na pewne sprawy z innej perspektywy, poukładać poszczególne sfery życia i zdobyć większą świadomość siebie. Od dłuższego czasu wiem co chcę robić dalej ze swoim życiem tzn. wiem w którą stronę podążam i dlaczego właśnie tam…

Tatiana Galińska dała się poznać jako osoba empatyczna, ciepła, godna zaufania, a jednocześnie szalenie profesjonalna – skupiona na tym, aby pomóc osiągnąć założone cele.
Gorąco polecam:)

Joanna Wojewoda

Współwłaścicielka BPC, Business Partners Club

Współpraca z Tatiana Galińska to przykład profesjonalizmu i pełnego zaangażowania w podejmowane działania. Polecam.

Janusz Bieńkowski

Właściciel CRL, Centrum Rozwoju Lokalnego

Szkolenia prowadzone przez Tatianę są na bardzo wysokim poziomie. Ciekawe i dostawane do słuchaczy. Zawsze świetnie przygotowana. Serdecznie polecam 😀

Beata Kozera

Właścicielka A-Zet, A-Zet Centrum Pompowe

Pani Tatiana Galińska właścicielka firmy Lider to doświadczony trener, działa wiele lat na rynku . Od kilku lat moja firma współpracuje z Panią Tatianą.

Ma duże kompetencje i wyczuwa potrzeby klienta.Prowadzi u nas szkolenia i coachingi.Serdecznie polecem jej usługi .

Joanna Jurasz

Właścicelka AB Litwińska, AB Litwińska Nieruchomości

Bardzo efektywnie spędzony czas. Warsztaty uporządkowały mi wiedzę stosowaną na co dzień.

Rekomenduję Tatiany warsztaty.

Uważam że to świetny krok w rozwoju samoświadomości, okazja żeby przemyśleć i usystematyzować ważne tematy nie tylko w życiu zawodowym. Dostałem narzędzia i rozwiązania do wykorzystania w sytuacjach trudnych lub przy mediacji.

Prowadząca – super!

Tomasz Burchardt

Właściciel , Instalacje BUDU

Obok profesjonalnego podejścia i angażującego uczestników sposobu przekazywania wiedzy cenię Tatianę przede wszystkim za umiejętność wytworzenia atmosfery sprzyjającej swobodnej wymianie myśli i doświadczeń.

Anna Nawalaniec

Tatiana Galińska to niesamowicie charyzmatyczna osoba, profesjonalista w każdym calu, aktywnie słuchający i zadający właściwe pytania coach…zmusza nie tylko do myślenia, ale przede wszystkim do działania. POLECAM!

Dorota Krupińska

Właścicielka Fotowidzenie, Fotowidzenie.pl

Profesjonalizm przekracza granice oczekiwań, polecam dla każdego przedsiębiorcy, który chcę rozwijać firmę.
Jest Moc 💪💪💪

Marcin Marć

Właściciel Pajda Mazur, Pajada Mazur

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress